Posterunek Policji w Krobi

Plany priorytetowe realizowane przez dzielnicowych na terenie gmin Krobia i Pępowo

 

Dzielnicowi podczas codziennych służb obchodowych realizują zadania zmierzające do ograniczenia różnego rodzaju przestępstw i wykroczeń. Każdy z nich ma opracowany tzw. plan priorytetowy działań na terenie swojej dzielnicy.

 

Dzielnicowi działający na terenie gmin Krobia i Pępowo na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz rozmów z mieszkańcami opracowali tzw. plany priorytetowe, których realizacja zawartych w nich założeń ma ograniczyć zjawiska przestępczości, wykroczeń i niepożądanych zachowań.

 

st. asp. Piotr Skwara

tel. kom. 786-936-244 

e-mail:  dzielnicowy.krobia14@po.policja.gov.pl

 

Planem priorytetowym w okresie od 1 kwietnia do 30 września 2022 roku objęty został teren ul. Kościuszki w Krobi, gdzie niestosowanie się przez kierujących do znaku B-2 "Zakaz wjazdu" stanowi bezpośrednie w ruchu drogowym i wpływa negatywnie na ocenę społeczeństwa. Informacje dotyczące nieprawidłowości, w tym miejscu były zgłaszane przez mieszkańców Krobi.

 

mł. asp. Jarosław Pecolt

tel. kom. 786-936-246

 e-mail:  dzielnicowy.krobia15@po.policja.gov.pl

 

Planem priorytetowym w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2023 roku został objęty teren przy świetlicy wiejskiej i boiska sportowego w miejscowości Ziemlin, gdzie dochodzi do dewastacji mienia oraz spożywanie alkoholu. Tego rodzaju zdarzenia wpływają negatywnie na ocenę społeczeństwa. W przypadku ujawnienia, bądź uzyskania informacji o jakichkolwiek nieprawidłowościach bądź spostrzeżeniach proszę o kontakt z dzielnicowym mł. asp. Jarosławem Pecoltem.

 

st. sierż. Jakub Małecki

tel.kom. 786-936-245

e-mail:  dzielnicowy.krobia16@po.policja.gov.pl

 

 

Planem priorytetowym w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2023 roku objęty został teren przy świetlicy wiejskiej oraz rejon sklepu spożywczego w Wymysłowie gdzie dochodzi do spożywania alkoholu oraz niszczenia mienia. Tego typu zachowania negatywnie wpływają na ocenę społeczeństwa. W przypadku ujawnienia, bądź uzyskania informacji o jakichkolwiek nieprawidłowościach bądź spostrzeżeniach proszę o kontakt z dzielnicowym st. sierż. Jakubem Małeckim.

 

 

asp.szt. Marek Chocianowski

tel. kom. 786 936 247

e-mail:  dzielnicowy.krobia17@po.policja.gov.pl


 

Planem priorytetowym w okresie od  1 lipca 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku objęty został teren skweru przy ul. Powstańców Wlkp 23 w Pępowie. W jego obrębie w porach wieczorowo nocnych, szczególnie w piątki i soboty dochodzi do spożywania alkoholu i niszczenia mienia przez osoby tam przebywające. Tego rodzaju zdarzenia wpływają negatywnie na ocenie społeczeństwa zamieszkującego w rejonie tego terenu i korzystających z niego zgodnie z regulaminem. W przypadku ujawnienia, uzyskania informacji o jakichkolwiek nieprawidłowościach bądź spostrzeżeniach proszę o kontakt z dzielnicowym asp. szt. Markiem Chocianowskim.

 

st. asp. Łukasz Leśniarek

tel. kom. 786-936-248

e-mail:  dzielnicowy.krobia18@po.policja.gov.pl

 

Planem priorytetowym w okresie od 1 lipca 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku został objęty rejon boiska "Orlik" za Szkołą Podstawową w Skoraszewicach, gdzie w godzinach popołudniowo-wieczornych grupuje się młodzież. W tym miejscu dochodzi do zaśmiecania terenu publicznego. Tego typu zachowania negatywnie wpływają na ocenę społeczeństwa. W przypadku ujawnienia, bądź uzyskania informacji o jakichkolwiek nieprawidłowościach bądź spostrzeżeniach proszę o kontakt z dzielnicowym st. asp. Łukasz Leśniarek.

 

Powrót na górę strony