KPP Gostyń

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
ochrona prawna funkcjonariuszy policji
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO PRZEZ CAŁY ROK SZKOLNY
telefon bezpieczenstwa dla turystow
Zielona Strefa - Ochrona Zwierząt i Środowiska

Najczęściej czytane

 1. 100. Rocznica Służby Cywilnej

  11 listopada, obok Święta Niepodległości obchodzimy również Święto Służby Cywilnej. W tym roku jest ono szczególne, ponieważ przypada 100. rocznica uchwalenia ustawy o Państwowej Służbie Cywilnej. Z tej okazji Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu mł. insp. Piotr Gorynia i nadkom. Krzysztof Wróblewski jego I Zastępca spotkali się z pracownikami cywilnymi dziękując za codzienną pracę.

 2. Oszustwo na amerykańskiego pracownika platformy wiertniczej

  48-letnia kobieta padła ofiarą oszusta podającego się za amerykańskiego pracownika platformy wiertniczej. Miała otrzymać prezent - sprzęt elektroniczny oraz biżuterię, straciła ponad 20 tysięcy złotych.

 3. Policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę marihuany

  Policjanci zatrzymali 31-latka z gminy Bojanowo. Mężczyzna w stodole na strychu nielegalnie uprawiał konopie indyjskie. Funkcjonariusze zabezpieczyli 130 drzewek marihuany oraz profesjonalny sprzęt służący do jej uprawy. „Ogrodnik” za swoje plony usłyszał zarzuty, grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

 4. Przekroczył prędkość i kierował na podwójnym gazie

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gostyniu zatrzymali do kontroli Peugeota, którego kierowca w Gostyniu na ul. Wrocławskiej przekroczył prędkość. Okazało się, że za kierownicą osobówki siedział nietrzeźwy 42-latek. Badanie alkomatem wykazało, że miał on 0,7 promila alkoholu w organizmie. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 5. 18 października - dzień przeciwko Handlowi Ludźmi

  Handel ludźmi jest zjawiskiem podlegającym dynamicznym przemianom, którego nasilenie zaobserwowano w Polsce na początku lat 90-tych. Obecnie Polska nie jest już tylko krajem pochodzenia ofiar, ale także krajem tranzytowym, przez który odbywa się transfer ofiar z Europy Wschodniej do Europy Zachodniej oraz krajem docelowym dla ofiar wykorzystywanych głównie w prostytucji i pracy przymusowej.

 6. Uderzył w tył karetki pogotowia - był pijany

  Pijany 49-latek kierując Fordem uderzył w karetkę pogotowia. Zdarzenie miało miejsce na prostej drodze w dobrych warunkach atmosferycznych. Okazało się, sprawca kolizji jest nietrzeźwy. Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 7. 2,5 mln zagrożeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

  21 listopada 2022 r. na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa zostało naniesione 2.500.000. zagrożenie. Od ponad 6 lat aplikacja cieszy się nieustającą popularnością.

 8. Na wieczną służbę odszedł asp. szt. Robert Sobczak

  Na wieczną służbę odszedł kierownik Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu asp. szt. Robert Sobczak. Przez 17 lat służby dał się poznać jako wspaniały kolega, doświadczony policjant, niosący pomoc innym ludziom.

 9. Dzielnicowy – sierż. sztab. Marek Balczyński

  Wiesz kto jest Twoim dzielnicowym? Jak się z nim skontaktować? Przypominamy dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. Dziś sierżant sztabowy Marek Balczyński – dzielnicowy centrum Gostynia.

 10. Medale imienia podkomisarza Andrzeja Struja dla gostyńskich policjantów

  Starszy sierżant Karol Andrzejczak i sierżant Marcin Patelka z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu zostali uhonorowani medalami imienia podkomisarza Andrzeja Struja. Mundurowi odebrali odznaczenie z rąk Mariusza Kamińskiego Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Powrót na górę strony