KPP Gostyń

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
ochrona prawna funkcjonariuszy policji
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO PRZEZ CAŁY ROK SZKOLNY
telefon bezpieczenstwa dla turystow
Zielona Strefa - Ochrona Zwierząt i Środowiska

Najczęściej czytane

 1. Zmiany na stanowisku naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego

  W Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Został nim asp. szt. Jakub Tomczak, który dotychczas pełnił funkcję Kierownika Ogniwa Kontroli Ruchu Drogowego. Rozkaz personalny nowemu naczelnikowi wręczył Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu mł. insp. Piotr Gorynia.

 2. 6 osób zatrzymanych za posiadanie substancji zabronionych

  Podczas minionego weekendu policjanci z Wydziału Prewencji zatrzymali 6 osób podejrzanych o posiadanie narkotyków- marihuany i metamfetaminy. Jeden z nich dodatkowo kierował pojazdem znajdując się pod ich działaniem. Mężczyźni posiadający narkotyki zostali zatrzymani. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

 3. Stosowanie przemocy jest przestępstwem!

  Dzielnicowi z gostyńskiej komendy Policji wydali nakaz natychmiastowego opuszczenia mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia oraz zakaz zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia wobec dwóch osób, które znęcały się nad swoimi bliskimi.

 4. Myślała, że chroni swoje pieniądze, straciła blisko 57 tysięcy złotych

  Oszuści podszyli się pod pracowników banku. Wmówili kobiecie, że jej pieniądze są zagrożone, a następnie nakłonili aby przelała je na wskazany numer konta. Pokrzywdzona straciła blisko 57 tys. złotych.

 5. Odpowie za kardzież mienia wartości 1000 złotych

  Policjanci z Posterunku Policji w Poniecu zatrzymali 54-latka odpowiedzialnego za kradzież mienia o wartości 1000 złotych. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

 6. Narkotyki przechowywała w kuchni

  Gostyńscy policjanci zabezpieczyli blisko 40 porcji handlowych metamfetaminy, którą 22-letnia kobieta przechowywała w kuchni. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy kobieta zajmowała się ich dystrybucją. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Powrót na górę strony