Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego - Profilatyka ogólna - KPP Gostyń

Profilatyka ogólna

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu gościliśmy laureatów konkursu plastycznego pn. „Nie jesteś na sprzedaż”. Udział w konkursie wzięli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Gostyniu. Na zwycięzców czekały nagrody i dyplomy.

 

27 września br. ogłoszony został konkurs plastyczny pn. „Nie jesteś na sprzedaż”. Temat pracy dotyczył zagadnienia związanego z tzw. handlem ludźmi. Udział w nim wzięli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Gostyniu. Plakaty zgłaszane do konkursu mogły być wykonane w dowolnej technice.

Wczoraj w budynku pomocniczym Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu ogłoszono wyniki konkursu. Nadesłane prace oceniała komisja w składzie Danuta Niedźwiedzińska Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu, Monika Rogasik pedagog szkolny miejscowego liceum,komisarz Krzysztof Wróblewski I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gostyniu i komisarz Marcin Dopierała.

Komisja konkursowa brała pod uwagę przede wszystkim zgodność z tematyką konkursową, oryginalność podejścia do tematu i walory edukacyjne pracy. Po zapoznaniu i ocenie dostarczony6ch prac ogłosiła następującece miejsca:

I miejsce:

Joanna Małecka i Emilia Okoniewska uczennice klasy IIc

II miejsce:

Paulina Polaszyk i Agnieszka Poślednik uczennice klasy IIc

III miejsce:

Rozalia Pilch uczennica klasy Ia

Laureaci pogratulowali i podziękowali Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu podisp. Piotr Gorynia i Danuta Niedźwiedzińska Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.