Bezpiecznie to wiedzieć i znać - Profilaktyka - KPP Gostyń

Profilaktyka

Bezpiecznie to wiedzieć i znać

21_targiW piątek na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyła się uroczysta inauguracja programu prewencyjnego „Bezpiecznie to wiedzieć i znać”. Założenia programowe zostały opracowane przez policjantów Wydziału Prewencji KWP w Poznaniu i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Nowe działania profilaktyczne są adresowane do dzieci szkół podstawowych.

 

 

Na uroczystą inaugurację programu prewencyjnego „Bezpiecznie to wiedzieć i znać”, z Gostynia udali się  p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Gostyniu kom. Piotr Gorynia i funkcjonariusz zajmujący się profilaktyką.  Przełożony gostyńskich policjantów osobiście chciał poznać założenia programowe i dowiedzieć się, jak najwięcej na temat tego zagadnienia.

Powyższe przedsięwzięcie zostało objęte Patronatem Honorowym przez Wojewodę Wielkopolskiego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego i Wielkopolski ego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

Program skierowany jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych. Początkowo zostanie wprowadzony w dwóch szkołach na terenie Poznania, będzie on jednak dostępny dla wszystkich szkół w Wielkopolsce, które zadeklarują chęć przystąpienia do projektu.

 

20_targi

19_targi

18_targi