Piknik rodzinny - NSZZ Policjantów - KPP Gostyń

NSZZ Policjantów

Piknik rodzinny

img_5390Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządowego Związku Zawodowego Policjantów przy KPP w Gostyniu zorganizował dla rodzin policjantów i pracowników cywilnych jednostki piknik pn. „Powitanie Lata”. Impreza odbyła się na terenie leśniczówki Stawiszyn w gminie Borek Wlkp. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, min. pokaz Combat Kalaki, przejażdżka quadami, czy pokaz ratownictwa wodnego.

 

 

 

 

Podczas imprezy odbyły się liczne konkursy i zabawy, uczestnicy mogli korzystać z wielu atrakcji. Zaprezentowano pokazy ratownictwa wodnego i combat kalaki. Dzieci wraz z opiekunami mogły popływać motorówką po zalewie jeżewskim, odbyć przejażdżki quadami, motocyklami i bryczkami konnymi.

Podczas pikniku zapewnione zostały napoje i jedzenie ( karkówka, kiełbasa z grilla, strażacka grochówka oraz placki), całość obsługiwały panie z zaprzyjaźnionego Koła Gospodyń Wiejskich w Grabonogu oraz panowie z OSP Grabonóg. Oprawę muzyczną imprezy zapewnił zespół Centrum z Pępowa.

Organizatorzy szczególne podziękowania kierują do ratowników WOPR-u, stowarzyszenia Wolni Jeźdźcy z Piasków, członków Sekcji Combat Kalaki z Dolska z trenerem Grzegorzem Furmanowskim, zespołu Centrum z Pępowa  oraz Koła Gospodyń Wiejskich i strażaków OSP z Grabonoga.

 

img_5295

img_5390

img_5436

img_5408

img_5359

dsc_0793img_5316

img_5405

dsc_0797

dsc_0788