Posterunek Policji w Borku Wlkp.

Plany priorytetowe realizowane przez dzielnicowych na terenie gmin Borek Wlkp. i Pogorzela

 

Dzielnicowi podczas codziennych służb obchodowych realizują zadania zmierzające do ograniczenia różnego rodzaju przestępstw i wykroczeń. Każdy z nich ma opracowany tzw. plan priorytetowy działań na terenie swojej dzielnicy.

 

Dzielnicowi działający na terenie gmin Borek Wlkp. i Pogorzela na podstawie krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz rozmów z mieszkańcami opracowali tzw. plany priorytetowe., których realizacja zawartych w nich założeń ma ograniczyć zjawiska przestępczości, wykroczeń i niepożądanych zachowań.

 

 

sierż.szt.Krzysztof Gogół

tel. kom. 786-936-241

e-mail: dzielnicowy.borek9@po.policja.gov.pl

 

Planem działania priorytetowego w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2019 roku objęty został rejon parku miejskiego mieszczącego się przy ul. Powstańców Wlkp. w Borku Wlkp., gdzie dochodzi do spożywania alkoholu, zaśmiecania oraz uszkodzeń mienia. Tego rodzaju zachowania wpływają negatywnie na ocenę społeczną oraz są uciążliwe dla osób korzystających z parku i zamieszkujących w jego rejonie.

 

 

asp. Przemysław Lisiecki

tel. kom. 786-936-240

dzielnicowy.borek10@po.policja.gov.pl

 

Planem działania priorytetowego w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2019 roku objęty został rejon placu zabaw przy Przedszkolu Samorządowym w Karolewie, gdzie dochodzi do grupowania się młodzieży i spożywania alkoholu. Tego rodzaju zachowania wpływają negatywnie na ocenę społeczną oraz są uciążliwe dla osób korzystających z placu zabaw.

 

st.sierż. Nikodem Biliński

tel. kom. 786 936 239

e-mail:  dzielnicowy.borek11@po.policja.gov.pl

 

Planem działania priorytetowego w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2019 roku objęty został rejon sklepu spożywczego w Koszkowie, gdzie dochodzi do grupowania osób, spożywania alkoholu, zaśmiecania i zakłóceń porządku publicznego. Tego rodzaju zachowania wpływają negatywnie na ocenę społeczną oraz są uciążliwe dla osób korzystających ze sklepu i zamieszkujących w jego rejonie.

 

mł.asp. Anita Godniak

tel. kom. 786 936 243

e-mail:  dzielnicowy.borek12@po.policja.gov.pl

(zastępstwo pełni asp. Przemysław Lisiecki)

 

Planem działania priorytetowego w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2019 roku objęty został rejon skrzyżowania ulic Krotoszyńskiej i Krobskiej w Pogorzeli, gdzie występuje nieprawidłowe parkowanie pojazdów, które z uwagi na niedostateczną widoczność mogą stwarzać zagrożenie bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu drogowego. Tego rodzaju zachowania wpływają negatywnie na ocenę społeczną oraz są uciążliwe dla kierujących pojazdami i pieszych.

W celu eliminacji negatywnych zachowań o wszelkich spostrzeżeniach lub ewentualnych nieprawidłowościach proszę telefonicznie informować Posterunek Policji w Borku Wielkopolskim pod nr tel. 655758330 lub odpowiedzialnego za rejon służbowy - dzielnicowego

asp. Przemysław Lisiecki, telefon: 786 936 243

Z góry dziękuję za współpracę i okazaną pomoc.

 

 

sierż.szt. Rafał Nawrocik

tel. kom. 786-936-242

e-mail:  dzielnicowy.borek13@po.policja.gov.pl 

Planem działania priorytetowego w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2019 roku objęty został rejon sklepu spożywczego w miejscowości Wziąchów, gdzie dochodzi do grupowania osób, spożywania alkoholu, zaśmiecania i zakłóceń porządku publicznego. Tego rodzaju zachowania wpływają negatywnie na ocenę społeczną oraz są uciążliwe dla osób korzystających ze sklepu i zamieszkujących w jego rejonie.

W celu eliminacji negatywnych zachowań o wszelkich spostrzeżeniach lub ewentualnych nieprawidłowościach proszę telefonicznie informować Posterunek Policji w Borku Wielkopolskim pod nr tel. 655758330 lub odpowiedzialnego za rejon służbowy - dzielnicowego sierż.szt. Rafała Nawrocika pod numerem telefonu 786-936-242.

Z góry dziękuję za współpracę i okazaną pomoc.