Posterunek Policji w Poniecu

Plany priorytetowe realizowane przez dzielnicowych na terenie gminy Poniec

 

Dzielnicowi podczas codziennych służb obchodowych realizują zadania zmierzające do ograniczenia różnego rodzaju przestępstw i wykroczeń. Każdy z nich ma opracowany tzw. plan priorytetowy działań na terenie swojej dzielnicy.

 

Dzielnicowi działający na terenie gminy Poniec na podstawie krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz rozmów z mieszkańcami opracowali tzw. plany priorytetowe., których realizacja zawartych w nich założeń ma ograniczyć zjawiska przestępczości, wykroczeń i niepożądanych zachowań.

 

asp.szt. Waldemar Kania

tel. kom. 786-936-250

 e-mail:  dzielnicowy.poniec19@po.policja.gov.pl

 

 

Planem priorytetowym w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2020 roku objęty zostanie rejon ul. Kręta, Focha, Kościelna, Śliwińskiego w Poniecu. Według mieszkańców tych ulic bardzo często kierowcy parkują pojazdy w sposób nieprawidłowy. Wykroczenia mają miejsce przez całą dobęNieprawidłowe parkowanie ma bardzo często wpływ na utrudnienia w ruchu drogowym..

W celu eliminacji negatywnych zachowań i wszelkich wykroczeń proszę telefonicznie informować Posterunek Policji w Poniecu pod nr tel. 655758370 lub odpowiedzialnego za rejon służbowy - dzielnicowego asp.szt. Waldemar Kania pod numerem telefonu786-936-250 .

Z góry dziękuję za współpracę i okazaną pomoc. 

sierż. Mateusz Krzyżoszczak

 tel. kom. 516 952 845

e-mail:  dzielnicowy.poniec20@po.policja.gov.pl


 

Planem priorytetowym w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2020 roku objęta zostanie miejscowość Rokosowo. Policjanci podczas codziennych służb obchodowych zwracać będa uwagę na zagrożenia związane z poruszaniem się po drogach publicznych zwierzat domowych i gospodarskich bez nadzoru i bez zachowania przez właściciela zwykłych i nakazanych środków ostrożności przy ich trzymaniu..

W celu eliminacji takich zachowań proszę wszystkie osoby, które są świadkami zaistniałych zdarzeń o zgłoszenia  pod nr tel. 655758370 lub odpowiedzialnego za rejon służbowy – dzielnicowego sierż. Mateusza Krzyżoszczaka pod numerem telefonu 516 952 845

Z góry dziękuję za współpracę i okazaną pomoc.


 

mł.asp.. Marcin Staśkiewicz

tel. kom. 786-936-249

 e-mail:  dzielnicowy.poniec21@po.policja.gov.pl


Planem priorytetowym w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2020 roku objęty zostanie rejon drogi wzdłuż miejscowości Drzewce, gdzie według zgłaszających kierowcy róznych pojazdów mechanicznych nie stosuja sie do przepisów ruchu drogowego. Główne i stwarzające zagrożenia wykroczenia to parkowanie na chodniku i łuku drogi.  Do tych zdarzeń dochodzi w porach popołudniowo - wieczorowych. Takie zachowania mogą doprowadzic do wypadków i kolizji.

W celu eliminacji tych zachowań  proszę telefonicznie informować Posterunek Policji w Poniecu pod nr tel. 655758370 lub odpowiedzialnego za rejon służbowy - dzielnicowego mł.asp. Marcina Staśkiewicza pod numerem telefonu786-936-249 .

Z góry dziękuję za współpracę i okazaną pomoc.