Posterunek Policji w Poniecu

Plany priorytetowe realizowane przez dzielnicowych na terenie gminy Poniec

 

Dzielnicowi podczas codziennych służb obchodowych realizują zadania zmierzające do ograniczenia różnego rodzaju przestępstw i wykroczeń. Każdy z nich ma opracowany tzw. plan priorytetowy działań na terenie swojej dzielnicy.

 

Dzielnicowi działający na terenie gminy Poniec na podstawie krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz rozmów z mieszkańcami opracowali tzw. plany priorytetowe., których realizacja zawartych w nich założeń ma ograniczyć zjawiska przestępczości, wykroczeń i niepożądanych zachowań.

 

asp.szt. Waldemar Kania

tel. kom. 786-936-250

 e-mail:  dzielnicowy.poniec19@po.policja.gov.pl

 

 

Planem priorytetowym w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2019 roku objęty zostanie rejon sklepu spożywczego na ul. Janiszewskiej w Poniecu, gdzie w różnych porach dochodzi do naruszania prawa poprzez zakłócanie porządku publicznego, spożywanie alkoholu. Tego rodzaju zagrożenia wpływają negatywnie na ocenę społeczeństwa zamieszkującego na terenie miejscowości Poniec.

W celu eliminacji negatywnych zachowań o wszelkich spostrzeżeniach lub ewentualnych nieprawidłowościach proszę telefonicznie informować Posterunek Policji w Poniecu pod nr tel. 655758370 lub odpowiedzialnego za rejon służbowy - dzielnicowego asp.szt. Waldemar Kania pod numerem telefonu786-936-250 .

Z góry dziękuję za współpracę i okazaną pomoc. 

sierż. Mateusz Krzyżoszczak

 tel. kom. 516 952 845

e-mail:  dzielnicowy.poniec20@po.policja.gov.pl


 

Planem priorytetowym w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2019 roku objęty zostanie rejon przy sklepie spożywczym w miejscowości Żytowiecko. W godzinach popołudniowych i wieczornych w tym miejscu gromadzi się młodzież w wyniku czego dochodzi do popełniania wykroczeń porządkowych, takich jak zaśmiecanie, czy spożywanie alkoholu. Tego rodzaju zdarzenia negatywnie wpływają na ocenę społeczeństwa zamieszkującego na terenie tej wioski.

W celu eliminacji negatywnych zachowań o wszelkich spostrzeżeniach lub ewentualnych nieprawidłowościach proszę telefonicznie informować Posterunek Policji w Poniecu pod nr tel. 655758370 lub odpowiedzialnego za rejon służbowy – dzielnicowego mł.asp. Alana Michalskiego pod numerem telefonu 516 952 845

Z góry dziękuję za współpracę i okazaną pomoc.


 

sierż.szt. Marcin Staśkiewicz

tel. kom. 786-936-249

 e-mail:  dzielnicowy.poniec21@po.policja.gov.pl


Planem priorytetowym w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2019 roku objęty zostanie sklepu spożywczego w miejscowości Drzewce, gdzie dochodzi do spożywania alkoholu oraz zakłócania porządku publicznego. Do tych zdarzeń dochodzi w porach popołudniowych i wieczorowych, szczególnie w weekendy. Tego rodzaju zagrożenia wpływają negatywnie na ocenę społeczeństwa zamieszkującego na terenie tej miejscowości.

W celu eliminacji negatywnych zachowań o wszelkich spostrzeżeniach lub ewentualnych nieprawidłowościach proszę telefonicznie informować Posterunek Policji w Poniecu pod nr tel. 655758370 lub odpowiedzialnego za rejon służbowy - dzielnicowego sierż.szt. Marcina Staśkiewicza pod numerem telefonu786-936-249 .

Z góry dziękuję za współpracę i okazaną pomoc.