Szpikowa paczka - Ważne i ciekawe - KPP Gostyń

Ważne i ciekawe

Szpikowa paczka

Policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu przyłączyli się do świątecznej akcji pn. „Szpikowa paczka”. Przedsięwzięcie zostało zainicjowane w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Zebrane dary trafią do rodzin, których dotknęła choroba nowotworowa.

 

Akcja została zorganizowana przez Fundację Anny Wierskiej „Dar Szpiku”. Ma ona na celu wsparcie i pomoc chorym, m.in. poprzez wręczenie paczek.

Wśród policjantów i pracowników akcję zainicjowali członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

W przedsięwzięcie zaangażowali się również funkcjonariusze i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. We własnym gronie zebrali pieniądze, za które kupili chemiczne środki czystości. „Szpikowe Paczki” trafią do Klubu Honorowych Dawców Krwi „Policyjni krewniacy”. Po zebraniu darów ze wszystkich jednostek policji województwa wielkopolskiego zostaną one przekazane przedstawicielom fundacji skąd paczki trafią do potrzebujących rodzin dotkniętych chorobą nowotworową.