#GaszynChallenge - Dzisiaj - KPP Gostyń

#GaszynChallenge

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu włączyli się do akcji #GaszynChallenge. Kolejno nominowani podejmują wyzwania i zbierają pieniądze dla potrzebujących wsparcia dzieci.

 

Zasady akcji #Gaszynchallenge,  są  proste - nominowane osoby lub przedstawiciele instytucji muszą wykonać 10 pompek. Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne osoby lub instytucje do wykonania zadania. Akcję zapoczątkował strażak z Gaszyna, zbierając fundusze na lek dla Wojtusia z Galewic. Chociaż zebrano już środki potrzebne na jego leczenie #GaszynChallenge nadal trwa, a na pomoc czeka wiele chorych dzieci.

Policjanci przyjęli wyzwanie od Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu oraz Urzędu Miejskiego Policji w Gostyniu i wspólnie ze strażakami z KP PSP w Gostyniu oraz ratownikami medycznymi przystąpili do działania.

Gostyńscy policjanci na czele z podinsp. Piotrem Gorynią Komendantem Powiatowym Policji w Gostyniu wykonali 10 pompek. W zadaniu udział wzięli funkcjonariusze reprezentujący wszystkie wydziały gostyńskiej jednostki Policji. Oprócz „pompowania” w Komendzie zorganizowana została też zbiórka pieniędzy dla Zosi, która ma wrodzony niedorozwój kości udowej i potrzebuje operacji. Podajemy link do zbiórki dla Zosi: https://www.siepomaga.pl/nozka-zosi

Nominacje do #Gaszynchallenge otrzymali: Komenda Powiatowa Policji w Kościanie, Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Poznań.

Serdecznie dziękujemy gostyn24.pl za pomoc w przygotowaniu i realizacji filmiku z naszego „pompowania” oraz dzieciom za udział w akcji!

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZkJjjzgxVbg&feature=emb_title