Policjanci ustalają okoliczności zgłoszonej kradzieży mercedesa - Dzisiaj - KPP Gostyń

Policjanci ustalają okoliczności zgłoszonej kradzieży mercedesa

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu marki Mercedes Sprinter, którego wartość jest szacowana na blisko 90 tys. złotych.

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu wyjaśniają okoliczności w jakich „zniknął” samochód marki Mercedes Sprinter na polskich tablicach rejestracyjnych PO 1FR88, rok produkcji 2018, kabina koloru białego, a plandeka koloru szarego. Kradzież samochodu zgłosił jego użytkownik, który zeznał, że pojazd miał zostać skradziony w okresie od 7 do 18 maja br. z ul. Hipolita Niestrawskiego w Gostyniu. Wg zawiadamiającego mercedes był zaparkowany naprzeciw byłej stacji paliw.

Z uwagi na długi czasookres, w którym pojazd odjechał z miejsca parkowania, prosimy wszystkich ewentualnych świadków, czy osoby mające wiedzę na temat tego samochodu, jego miejsca parkowania, przemieszczania się, czy też innych istotnych informacji o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę asp. Hubertem Sławińskim. Wszelkie wiadomości w tej sprawie można przekazywać osobiście lub telefonicznie pod następującymi numerami telefonów: 65 575 8286, 575 8283, 575 8270, 575 8200.