Pożegnaliśmy policjanta odchodzącego na emeryturę - Dzisiaj - KPP Gostyń

Pożegnaliśmy policjanta odchodzącego na emeryturę

W piątek pożegnaliśmy kolegę, który odszedł na emeryturę. Po blisko 30 latach z mundurem rozstał się asp. szt. Ronald Krygiel. Funkcjonariuszowi za wzorową służbę podziękował Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu podinsp. Piotr Gorynia oraz jego zastępca komisarz Krzysztof Wróblewski.

 

 

5 stycznia br. w budynku pomocniczym Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu odbyła się uroczysta zbiórka poświęcona naszemu koledze odchodzącemu na emeryturę. Policjantowi za służbę w mundurze podziękował Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu podinsp. Piotr Gorynia, jego zastępca komisarz Krzysztof Wróblewski, oraz koleżanki i koledzy.

Asp.szt. Ronald Krygiel służbę w Policji rozpoczął w Gostyniu. Przez pierwsze trzy lata pracował w plutonie patrolowo-interwencyjnym oraz jako dzielnicowy. Następnie w kolejnych latach służył w Wydziale Kryminalnym. Zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie zawodowe zaowocowało awansem na stanowisko kierownika Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą, gdzie służył przez osiem lat. Przez ostatnie dwa lata kierował już całym Wydziałem Kryminalnym w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu.

Ronald Krygiel przez lata służby dał się poznać jako sumienny i odpowiedzialny policjant. Zawsze służył radą i pomocą innym funkcjonariuszom

Komendant żegnając policjanta podziękował mu za sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu obowiązków oraz poświęcenie i profesjonalizm w codziennej służbie.

Ronald Krygiel serdecznie podziękował wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom cywilnym za długoletnią współpracę.


 

Z okazji zakończenia służby w Policji, życzenia zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności składają koleżanki i koledzy z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.