Przedświąteczne spotkanie opłatkowe w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu - Dzisiaj - KPP Gostyń

Przedświąteczne spotkanie opłatkowe w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu

Zgodnie z wieloletnią tradycją również i w tym roku w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe. Życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt złożyli wszystkim obecnym Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu podinsp. Piotr Gorynia, Starosta Gostyński Robert Marcinkowski i Kapelan Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu ks. Dariusz Dąbrowski COr.

 

21 grudnia w budynku Komendy Powiatowej Policji mundurowi, pracownicy cywilni i emerytowani policjanci spotkali się przy wigilijnym stole.

Na zaproszenie kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu, świąteczne życzenia składali licznie przybyli goście m.in. Kapelan gostyńskiej jednostki Policji ks. Dariusz Dąbrowski COr, Superior ks. Marek Dudek, Robert Marcinkowski – Starosta Powiatu Gostyńskiego, Mirosław Żywicki Przewodniczący Rady Miejskiej w Gostyniu, Justyna Jaworska – Wojtas Przewodnicząca Wojewódzkiego Zarządu Zakładowego NSZZ Pracowników Policji w Poznaniu, prokurator Prokuratury Rejonowej w Gostyniu Bogdan Zygmunt, Komendant Powiatowy PSP w Gostyniu bryg. Tomasz Banaszak oraz wiele innych zaproszonych osób.

Zgromadzonych przywitał Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu podinsp. Piotr Gorynia, który wszystkim policjantom, emerytom, pracownikom cywilnym, ich rodzinom i zaproszonym gościom złożył bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia oraz podziękował za całoroczną pracę na rzecz mieszkańców powiatu gostyńskiego. Do życzeń przyłączyli się Starosta Robert Marcinkowski oraz Kapelan ks. Dariusz Dąbrowski.

Po oficjalnych życzeniach wszyscy obecni przełamali się opłatkiem i złożyli sobie wzajemnie życzenia.